Juthbacka marknad i dagarna två








Det var trevligt att träffas i fredags. :) Varje gång reagerar jag på hur lång du är. :D För det syns ju inte på bilderna.. :)
sv; Nåjoo, förutom lakritsremmar & glass köpte jag en gammaldags kamera ;)
sv; Ja just precis. :)
Dock kostade den jag köpte bara 10 €.
Enligt mannen som sålde den lär den funka,men
man behöver ju en filmrulle då. ;)
Jag gick inte på Juthbacka marknad, fast jag bor nu för tiden i Jakobstad xD
Gud va gott! Hej förresten, jag skulle bli jätte glad om du tittade in på mig blogg, jag är en 14 årig tjej som skriver om mode och min vardag. Hoppas att du gillar det!
http://ellastyles.blogg.se/
Jättelyckade bilder från marknaden! Och jeeei, du finns med på upplyfta inlägg när man är inloggad på blogg.se! =D
Fastän det mesta är överprissatt på juthbacka så känns det som ett måste att åka dit :) I år kom jag hem med 6 st NYA ölstop ;)
Att gå på marknad tycker jag är himla roligt.
Dina bilder är bra, roligt att se.
Trevlig helg!
Kram
Vilken underbar blogg, å vilka underbara bilder!!!! Började precis följa dig på bloglovin, för dig vill jag se mer av! :)
var också på juthbacka marknaden, var super väder iallafall och alltid är de ju så bra stämning där <3 var bor du?
Fina bilder!
Vart har du köpt shortsen du hade på dig på en av bilderna? :D
Hej!
Vilken bra hemsida du har , trevliga inlägg och många intressanta artiklar!
Hälsningar
www.Mjsfoto.se